Otomatik kapı kilidi

Sayfa yapım aşamasında…

Selbstverriegelndes Schloss

Bu kilitler her bir kapama döngüsü sonrasında kapıları otomatik olarak kilitleyerek hem rahatlık hem emniyet açısından kusursuz bir çözüm sunarlar. 20 mm’lik otomatik kilit dili projeksiyonu kapının her zaman bina sigorta gerekliliklerine uygun şekilde kilitlenmesini sağlar. Tırnaklı kilit mandalının ilave anti-tepki mekanizması arttırılmış emniyet için iki noktalı kilitleme sağlar. Bu esnada acil durum kaçış fonksiyonu kapının yalnızca kapı kolunu kullanarak herhangi bir zamanda çıkış yönünde açılmasını sağlar. Europrofil veya yuvarlak silindir girişi açmak üzere bir anahtar yoluyla dışarıdan mekanik olarak açmak her zaman mümkündür.

 

Rahat, güvenli ve emniyetli

Acil kaçış kilidi özellikle apartman veya ev kapıları için ve ayrıca durum görüntülemesi gerekmeyen projeksiyonlu yapılardaki kapılar için uygundur. Acil kaçış fonksiyonu sayesinde kapı yalnızca kapı kolu kullanılarak açılabilirken otomatik yeniden kitleme mekanizması kapı kapandığında kilidin emniyetli bir şekilde yeniden devreye girmesini sağlar.

Kolayca iyileştirilebilir

Kilidin tamamen mekanik olması nedeniyle kapıda genellikle gerekli olan ve bazen karmaşık hale gelen kablolama işlemlerinin hiçbiri gerekmez. Bu nedenle montajı ve iyileştirmesi çok kolaydır.

Çok yönlü işletim

Bu kilitler çok ışıklı veya hizalı kapanan ahşap kapılar ve ayrıca dar seren kapıları için uygun olan farklı modellerde mevcuttur. Bu ürünler sağ el sol el fark etmeyen (çok amaçlı) bırakma mandalı sayesinde montaj konumu açısından da benzer şekilde esnektir. Kaçış güzergahlarındaki kapılar için acil çıkış kilitleri olarak ve yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım için onaylanmıştır.

 

Başvurularınız ve daha detaylı bilgi için: kym-ltd@outlook.com E-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.