Kalıplama taşları ” -ISO block”

Inşaat sistemleri
Uzun yıllardır yüksek ısı yalıtımlı ICF sistemlerinin (Insulated Concrete Form) imal ve tedarik edilir, bunun anlamı Neopor malzemeden kalıplama taşları, BASF-Germany’nin gümüş gri hammaddesidir. Ham yapı için kalıp taşlarını genel olarak 25 cm, 35 cm ve pasif evler için 45 cm cidar kalınlıklarında ve U = 0,10 W pik ısı yalıtım değeriyle tedarik edilir.

System "Iso block" ICF block with plastic tie

System “Iso block”
ICF block with plastic tie

System "Iso block" ICF ceiling element

System “Iso block”
ICF ceiling element

System "Iso block" ICF lintel block

System “Iso block”
ICF lintel block

 

 

 

 

pic_ICF-Maschine-2_104252_large

TÜRKIYE´DE ICF ÜRETIMI ICIN ORTAK / YATIRIMCI ARANIYOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauablauf 2En yüksek kaliteyle AB sertifikalı modeller, doğrudan alımlar ve ürün tedariklerinde büyük indirimler, ayar ve montaj desteklerimizle (Scaffolds) ve/veya sahadaki bilgilendirmeyi üstlenen ve usulüne uygun bir kurulum sağlayan yapı asistanımızla destek sunuyoruz.

 

 

Her ilgili, müteahhit veya inşaat firması VHG bünyesinde ICF elemanlarını / kalıplama taşlarını doğrudan satın alabilir veya istek üzerine kaba inşaatınızı bizim inşa etmemizi talep edebilirsiniz.

Müteahhitlerimiz ve elemanlarımızı yerleştirme ve beton dolumu uygulama teknik açıya sahiptir. Güncel fiyat listemiz doğrultusunda kaba bir metrekare hesabı yapabilir ve toplam fiyatı belirleyebilirsiniz. Ürünleri teslimat için sipariş ettiğinizde çizimlerinizi tekrar kontrol edebiliriz, ölçülerinizi belirleyebilir ve istek üzerine siparişinizi adapte edebiliriz.

 

Bauablauf 2

Bauablauf 3Bauablauf 4

Bauablauf 5

 

 

 

 

 

Bauablauf 6Bauablauf 8Bauablauf 7110

 

 

 

 

 

113

Bauablauf 9102

 

 

 

 

 

Video Klip: Kalıplama taşları ” -ISO block”:

Video Klip

 

Başvurularınız ve daha detaylı bilgi için: kym-ltd@outlook.com E-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.